wróć

Nowa strona internetowa

Rusza nasza nowa strona internetowa!

Strona internetowa Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica zmienia swoje oblicze. Do dnia 31 lipca br. ma zostać uruchomiona jej nowa wersja i zastąpić starą witrynę.  Dla przejrzystości oddzieliliśmy część informacyjną od urzędowej i zawarte na niej informacje będą podzielone na dwie strefy - Gminną i Turystyczną. Główny nacisk położony będzie na czytelny układ i łatwość w poruszaniu się po poszczególnych działach. Panel wiadomości otrzyma nowoczesny, przyjazny dla internautów kształt.
Po prawej stronie ekranu będzie znajdował się kalendarz zawierający ważne dla Miasta i Gminy wydarzenia społeczne, kulturalne i sportowe. Podamy też bieżącą prognozę pogody. Strona spełni też wszystkie wymogi dla czytelników słabowidzących.

Oczywiście stara wersja dostępna będzie do wglądu jako archiwalna. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna i większa przejrzystość umożliwią Państwu lepsze zapoznanie się z naszą gminą. Udostępniona wersja będzie wersją testową. Z uwagi na prace związane z przebudową naszego Portalu Gminnego mogą wystąpić chwilowe kłopoty z funkcjonowaniem i „merytoryką” strony, za co z góry przepraszamy.

 

Archiwalna strona internetowa dostępna jest pod adresem http://www.szczawnica.iaw.pl

Tagi