wróć

TERMINARZ ROZGRYWEK

 

TABELA

Miejsce

Treść

Ilość meczy

Punkty

Małe punkty

1.

KOLEX-SZCZAWNICA

8

24

+207

2.

OCHOTNICA GÓRNA

6

15

+70

3.

TRZY KORONY

5

12

+95

4.

ORKIESTRA PUZONA

6 9

+13

5.

MELODRAMAT

6

8

-17

6.

JUST FOR FUN

7 6

-103

7.

PRO-MILO TEAM

5

5

-56

8.

THE CHICKENS

5 2

-90

9.

GIM BAZA

6

0

-119

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK „SZCZAWNICKA AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZAWNICA 2018/2019”

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

7 grudnia

19.00

GIM-BAZA – MELOdramat

 

0:2 (20:25, 20:25)

 

 

20.00

ORKIESTRA PUZONA – OCHOTNICA GÓRNA

 

0:2 (15:25, 16:25)

 

8 grudnia

16.00

ORKIESTRA PUZONA - MELOdramat

 

2:0 (25:13, 27:25)

 

 

17.00

ORKIESTRA PUZONA – KOLEX SZCZAWNICA

 

0:2 (20:25, 20:25)

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – PRO MILO TEAM

 

2:0 (25:13, 25:10)

 

 

19.00

JUST FOR FUN – THE CHICKENS

 

1:2 (22:25, 25:19, 10:15)

 

 

20.00

OCHOTNICA GÓRNA – TRZY KORONY

 

 

Przełożony na 05.01.2019 godz. 20:40

14 grudnia

19.00

GIM-BAZA – ORKIESTRA PUZONA

 

0:2 (14:25, 11:25)

 

 

20.00

JUST FOR FUN – PRO MILO TEAM

 

1:2 (25:23, 21:25, 10:15)

 

15 grudnia

16.00

GIM-BAZA – JUST FOR FUN

 

0:2 (20:25, 25:27)

 

 

17.00

OCHOTNICA GÓRNA –
GIM-BAZA

 

2:0 (25:7, 25:19)

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – THE CHICKENS

 

2:0 (25:15, 25:7)

 

 

19.00

THE CHICKENS – TRZY KORONY

 

0:2 (14:25, 12:25)

 

 

20.00

ORKIESTRA PUZONA – TRZY KORONY

 

0:2 (10:25, 17:25)

 

21 grudnia

19.00

JUST FOR FUN – OCHOTNICA GÓRNA

 

 0:2 (15:25, 15:25)

 

 

20.00

MELOdramat – JUST FOR FUN

 

 2:1 (20:25, 25:19, 15:8)

 

22 grudnia

16.00

ORKIESTRA PUZONA – THE CHICKENS

 

 2:0 (25:15, 25:9)

 

 

17.00

OCHOTNICA GÓRNA – MELOdramat

 

 2:0 (25:23, 25:15)

 

 

18.00

GIM-BAZA – KOLEX SZCZAWNICA

 

 0:2 (8:25, 13:25)

 

 

19.00

 

PRO MILO TEAM – TRZY KORONY

 0:2 (13:25, 4:25)

 

 

20.00

JUST FOR FUN – TRZY KORONY

 

 0:2 (9:25, 8:25)

 

28 grudnia

19.00

KOLEX - SZCZAWNICA - OCHOTNICA GÓRNA

 

2:0 (25:11, 25:11)

 

 

20.00

MELOdramat – KOLEX SZCZAWNICA

 

0:2 (12:25, 15:25)

 

29 grudnia

16.00

GIM-BAZA – PRO MILO TEAM

 

0:2 (16:25, 14:25)

 

 

17.00

OCHOTNICA GÓRNA – PRO MILO TEAM

 

2:0 (25:14, 25:13)

 

 

18.00

MELOdramat – THE CHICKENS

 

2:0 (25:19, 25:17)

 

 

19.00

JUST FOR FUN – KOLEX SZCZAWNICA

 

0:2 (7:25, 3:25)

 

 

20.00

KOLEX SZCZAWNICA – TRZY KORONY

 

2:0 (25:16, 25:16)

 

4 stycznia

19.00

OCHOTNICA GÓRNA – THE CHICKENS

 

 

 

 

20.00

GIM-BAZA – THE CHICKENS

 

 

 

5 stycznia

16.00

MELOdramat – PRO MILO TEAM

 

 

 

 

17.00

ORKIESTRA PUZONA – PRO MILO TEAM

 

 

 

 

18.00

ORKIESTRA PUZONA – JUST FOR FUN

 

 

 

 

19.00

GIM-BAZA – TRZY KORONY

 

 

 

 

20.00

MELOdramat – TRZY KORONY

 

 

 

11 stycznia

19.00

THE CHICKENS – PRO MILO TEAM

 

 

 

KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ

 

RUNDA REWANŻOWA

 

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

11 stycznia

20.00

THE CHICKENS – PRO MILO TEAM

 

 

 

12 stycznia

16.00

MELOdramat – PRO MILO TEAM

 

 

 

 

17.00

ORKIESTRA PUZONA – PRO MILO TEAM

 

 

 

 

18.00

ORKISTRA PUZONA – JUST FOR FUN

 

 

 

 

19.00

GIM-BAZA – TRZY KORONY

 

 

 

 

20.00

MELOdramat – TRZY KORONY

 

 

 

18 stycznia

19.00

OCHOTNICA GÓRNA – THE CHICKENS

 

 

 

 

20.00

GIM-BAZA – THE CHICKENS

 

 

 

19 stycznia

16.00

ORKIESTRA PUZONA – MELOdramat

 

 

 

17.00

ORKIESTRA PUZONA –
KOLEX SZCZAWNICA

 

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – PRO MILO TEAM

 

 

 

 

19.00

JUST FOR FUN – THE CHICKENS

 

 

 

 

20.00

OCHOTNICA GÓRNA – TRZY KORONY

 

 

 

25 stycznia

19.00

GIM-BAZA – OCHOTNICA GÓRNA

 

 

 

 

20.00

MELOdramat – KOLEX SZCZAWNICA

 

 

 

26 stycznia

16.00

GIM-BAZA – JUST FOR FUN

 

 

 

 

17.00

OCHOTNICA GÓRNA –
KOLEX SZCZAWNICA

 

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – THE CHICKENS

 

 

 

 

19.00

THE CHICKENS – TRZY KORONY

 

 

 

 

20.00

ORKIESTRA PUZONA – TRZY KORONY

 

 

 

1 luty

19.00

GIM-BAZA - MELOdramat

 

 

 

 

20.00

ORKIESTRA PUZONA –
OCHOTNICA GÓRNA

 

 

 

2 luty

16.00

ORKIESTRA PUZONA – THE CHICKENS

 

 

 

 

17.00

OCHOTNICA GÓRNA – MELOdramat

 

 

 

 

18.00

GIM-BAZA – KOLEX SZCZAWNICA

 

 

 

 

19.00

PRO MILO TEAM – TRZY KORONY

 

 

 

 

20.00

JUST FOR FUN – TRZY KORONY

 

 

 

8 luty

19.00

GIM-BAZA – ORKIESTRA PUZONA

 

 

 

 

20.00

JUST FOR FUN – PRO MILO TEAM

 

 

 

9 luty

16.00

GIM-BAZA – PRO MILO TEAM

 

 

 

 

17.00

MELOdramat – THE CHICKENS

 

 

 

 

18.00

JUST FOR FUN – KOLEX SZCZAWNICA

 

 

 

15 luty

19.00

JUST FOR FUN – OCHOTNICA GÓRNA

 

 

 

 

20.00

MELOdramaT – JUST FOR FUN

 

 

 

16 luty

17.00

OCHOTNICA GÓRNA – PRO MILO TEAM

 

 

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – TRZY KORONY

 

 

 

 

16 luty 2019 r., około godz. 19.00 – zakończenie Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica

 

 

Tagi