wróć

Dzień Kobiet Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

W dniu 5 marca w remizie OSP w Szczawnicy odbył się Dzień Kobiet organizowany przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Pan Grzegorz Niezgoda – Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica złożył życzenia wręczając na ręce Pani Teresy Kozłeckiej - Prezes oraz Pani Magdalenie Czai – sekretarz Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów bukiet kwiatów.   Burmistrz wraz z Panem Stanisławem Majerczakiem wręczyli wszystkim zebranym Paniom symboliczne goździki i coś słodkiego.

 

Dzień Kobiet to wspaniała okazja, aby złożyć wszystkim kobietom i dziewczętom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.
Ten dzień jest szczególnym czasem by docenić rolę i potencjał kobiet w miejscach pracy, rodzinach oraz w służbie społecznej, natomiast o szacunku dla nich pamiętać należy cały rok. Pragniemy, aby zadowolenie, satysfakcja i pogodny uśmiech towarzyszyły wszystkim Paniom w życiu osobistym i zawodowym, nie tylko od święta, ale każdego dnia. Niech zawsze towarzyszy im dobro i piękno, których są symbolami.

 

 

Tagi

GALERIA