wróć

Ulica Czarna Woda w Jaworkach z nową nawierzchnią

Mało kto wierzył że nawierzchnia asfaltowa dociągnięta zostanie aż do końca ulicy Czarna Woda. To bardzo ważne dla nas, że remontuje się drogi nie tylko najbardziej widoczne i w centrum Jaworek, ale również te, gdzie ruch jest mniejszy a oczekiwania duże. I chociaż pozostało jeszcze kilka dróg do zrobienia na terenie Jaworek o co usilnie zabiegamy, to radość mieszkańców z nowego odcinka drogi jest naprawdę wielka. Liczy się każdy metr nowej nawierzchni drogowej, za co dziękujemy” – tak o nowej inwestycji w Jaworkach mówi Sołtys Mariusz Tokarczyk

Początkiem października br. zakończony został bowiem remont kolejnego odcinka ulicy Czarna Woda w Jaworkach za łączną kwotę 176 603,40 zł. Zadanie pn.: „Odbudowa nawierzchni asfaltowej ul. Czarna Woda w Jaworkach” zostało zlecone firmie IMBUD z Podegrodzia, a obejmowało wykonanie m.in. rowów odwadniających na dł. 90mb, podbudowę dolną (15cm) i górną (8cm), utwardzenie poboczy oraz nową nawierzchnię asfaltową na odcinku prawie 700 mb. Przypomnijmy, iż w latach 2009-2010 na ulicy Czarna Woda wykonany został odcinek drogi asfaltowej o długości 900 mb. oraz 350 mb. drogi na Zaskalskie.

Remont ulicy Czarna Woda to kolejne etap poprawy dróg na terenie Jaworek. W następnym roku postaramy się wykonać remonty dróg na ulicy Biała Woda oraz rozwiązać problem dróg bocznych. Ważne jest to, iż każdego roku oddajemy do użytku na terenie Jaworek nowe metry remontowanych nawierzchni drogowych.” – dodaje burmistrz Grzegorz Niezgoda.

 

Tagi