Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów samorzadowych zarządzonych na 21 października 2018 roku
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 1, z siedzibą w Remizie OSP Jaworki przy ul. Czarna Woda 2.
1. Przewodniczący Wiesława Sajdak – Tokarczyk
2. Zastępca Przewodniczącego Helena Psonak
Członkowie
3. Anna Dębska
4. Anita Gąsienica – Piszczek
5. Jolanta Hurkała
6. Artur Krzyśko
7. Wanda Pospieszałowska
8. Krystyna Wiercioch
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 1, z siedzibą w Remizie OSP Jaworki przy ul. Czarna Woda 2.
1. Przewodniczący Mariusz Tokarczyk
2. Zastępca Przewodniczącego Wiktor Kordas
Członkowie
3. Andrzej Dziedzina
4. Przemysław Krzyśko
5. Aleksandra Lewoniec
6. Maria Szczepaniak
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 2, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3 w Szlachtowej, przy ul. Jana Pawła II 25.
1. Przewodniczący Józefa Kanclerska
2. Zastępca Przewodniczącego Bogusława Mastalska
Członkowie
3. Zofia Nawrocka
4. Arkadiusz Niezgoda
5. Halina Stopka
6. Helena Symela
7. Magdalena Wierdak
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 2, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3 w Szlachtowej, przy ul. Jana Pawła II 25.
1. Przewodniczący Grzegorz Ciesielka
2. Zastępca Przewodniczącego Leon Hrydziuszko
Członkowie
3. Agnieszka Blachecka
4. Paweł Hurkała
5. Magdalena Majerczak
6. Piotr Tokarczyk
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 3, z siedzibą w Remizie OSP w Szczawnicy, przy ul. Szalaya 84.
1. Przewodniczący Dorota Morawa
2. Zastępca Przewodniczącego Jarosław Zarotyński
Członkowie
3. Aleksandra Czech
4. Maria Forszpaniak
5. Andrzej Hurkała
6. Jadwiga Jama
7. Aneta Koterba
8. Joanna Wojtyczka
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 3, z siedzibą w Remizie OSP w Szczawnicy, przy ul. Szalaya 84.
1. Przewodniczący Paweł Kasprzak
2. Zastępca Przewodniczącego Marta Hamerska
Członkowie
3. Jan Ciesielka
4. Anna Drobot
5. Jakub Kostrzewa
6. Wiesława Kowalczyk
7. Patrycja Lach
8. Elżbieta Węglarz
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 4, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Szczawnicy przy ul. Głównej 12.
1. Przewodniczący Elżbieta Kasprzak
2. Zastępca Przewodniczącego Konrad Szczepaniak
Członkowie
3. Paulina Arendarczyk
4. Kinga Buron
5. Małgorzata Jankowiak
6. Luiza Słowik
7. Paulina Stychno
8. Bernarda Szczepaniak
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 4, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Szczawnicy, przy ul. Głównej 12.
1. Przewodniczący Krzysztof Szkarłat
2. Zastępca Przewodniczącego Barbara Szczepaniak
Członkowie
3. Krystian Jaworski
4. Kinga Kostrzewa
5. Agnieszka Majerczak
6. Irena Moskalik
7. Krystyna Polaczyk
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 5, z siedzibą w Domu Wypoczynkowym Vena w Szczawnicy, przy ul. Połoniny 4 A
1. Przewodniczący Maria Malinowska
2. Zastępca Przewodniczącego Krystyna Hendel
Członkowie
3. Marcin Pałka
4. Anna Spodnik
5. Małgorzata Wójcik
6. Aneta Żabińska
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 5, z siedzibą w Domu Wypoczynkowym Vena w Szczawnicy, przy ul. Połoniny 4 A
1. Przewodniczący Patrycja Majerczak
2. Zastępca Przewodniczącego Łukasz Wiercioch
Członkowie
3. Elżbieta Fyda
4. Angelika Majerczak
5. Jarosław Sałaputa
6. Agnieszka Słowik
7. Tomasz Walkowski
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 6, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 Szczawnicy, przy ul. Głównej 116
1. Przewodniczący Wojciech Czaja
2. Zastępca Przewodniczącego Danuta Tokarczyk
Członkowie
3. Joanna Jura
4. Mateusz Mastalski
5. Aleksandra Moskalik
6. Mateusz Salamon
7. Sebastian Satała
8. Maria Szela
Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 6, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 Szczawnicy, przy ul. Głównej 116
1. Przewodniczący Piotr Mastalski
2. Zastępca Przewodniczącego Roman Kędzior
Członkowie
3. Wioletta Dyda
4. Monika Majerczak
5. Stanisława Mastalska
6. Tomasz Wyrostek