wróć

TERMINARZ ROZGRYWEK - WYNIKI

 

Najlepsza zawodniczka: Magdalena Ciesielka

Najlepszy zawodnik: Marek Orkisz

Najlepszy atakujący: Łukasz Ciężkowski

Najlepszy przyjmujący: Szymon Śliwiński

TABELA

Miejsce

Treść

Ilość meczy

Punkty

Małe punkty

1.

KOLEX-SZCZAWNICA

16 47 +408

2.

TRZY KORONY

16 40 +292

3.

ORKIESTRA PUZONA

16

34

+114

4.

OCHOTNICA GÓRNA

16 33

+115

5.

PRO MILO TEAM

16 20 -142

6.

JUST FOR FUN

16 15 -164

7.

MELO DRAMAT

16 13 -137

8.

THE CHICKENS

16 10 -228

9.

GIM BAZA

16 4 -258

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK „SZCZAWNICKA AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZAWNICA 2018/2019”

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

7 grudnia

19.00

GIM-BAZA – MELOdramat

 

0:2 (20:25, 20:25)

 

 

20.00

ORKIESTRA PUZONA – OCHOTNICA GÓRNA

 

0:2 (15:25, 16:25)

 

8 grudnia

16.00

ORKIESTRA PUZONA - MELOdramat

 

2:0 (25:13, 27:25)

 

 

17.00

ORKIESTRA PUZONA – KOLEX SZCZAWNICA

 

0:2 (20:25, 20:25)

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – PRO MILO TEAM

 

2:0 (25:13, 25:10)

 

 

19.00

JUST FOR FUN – THE CHICKENS

 

1:2 (22:25, 25:19, 10:15)

 

 

20.00

OCHOTNICA GÓRNA – TRZY KORONY

 

0:2 (19:25, 16:25)

Przełożony na 05.01.2019 godz. 20:40

14 grudnia

19.00

GIM-BAZA – ORKIESTRA PUZONA

 

0:2 (14:25, 11:25)

 

 

20.00

JUST FOR FUN – PRO MILO TEAM

 

1:2 (25:23, 21:25, 10:15)

 

15 grudnia

16.00

GIM-BAZA – JUST FOR FUN

 

0:2 (20:25, 25:27)

 

 

17.00

OCHOTNICA GÓRNA –
GIM-BAZA

 

2:0 (25:7, 25:19)

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – THE CHICKENS

 

2:0 (25:15, 25:7)

 

 

19.00

THE CHICKENS – TRZY KORONY

 

0:2 (14:25, 12:25)

 

 

20.00

ORKIESTRA PUZONA – TRZY KORONY

 

0:2 (10:25, 17:25)

 

21 grudnia

19.00

JUST FOR FUN – OCHOTNICA GÓRNA

 

 0:2 (15:25, 15:25)

 

 

20.00

MELOdramat – JUST FOR FUN

 

 2:1 (20:25, 25:19, 15:8)

 

22 grudnia

16.00

ORKIESTRA PUZONA – THE CHICKENS

 

 2:0 (25:15, 25:9)

 

 

17.00

OCHOTNICA GÓRNA – MELOdramat

 

 2:0 (25:23, 25:15)

 

 

18.00

GIM-BAZA – KOLEX SZCZAWNICA

 

 0:2 (8:25, 13:25)

 

 

19.00

 

PRO MILO TEAM – TRZY KORONY

 0:2 (13:25, 4:25)

 

 

20.00

JUST FOR FUN – TRZY KORONY

 

 0:2 (9:25, 8:25)

 

28 grudnia

19.00

KOLEX - SZCZAWNICA - OCHOTNICA GÓRNA

 

2:0 (25:11, 25:11)

 

 

20.00

MELOdramat – KOLEX SZCZAWNICA

 

0:2 (12:25, 15:25)

 

29 grudnia

16.00

GIM-BAZA – PRO MILO TEAM

 

0:2 (16:25, 14:25)

 

 

17.00

OCHOTNICA GÓRNA – PRO MILO TEAM

 

2:0 (25:14, 25:13)

 

 

18.00

MELOdramat – THE CHICKENS

 

2:0 (25:19, 25:17)

 

 

19.00

JUST FOR FUN – KOLEX SZCZAWNICA

 

0:2 (7:25, 3:25)

 

 

20.00

KOLEX SZCZAWNICA – TRZY KORONY

 

2:0 (25:16, 25:16)

 

4 stycznia

19.00

OCHOTNICA GÓRNA – THE CHICKENS

 

2:0 (25:11, 25:19)

 

 

20.00

GIM-BAZA – THE CHICKENS

 

1:2 (25:16, 19:25, 8:15)

 

5 stycznia

16.00

MELOdramat – PRO MILO TEAM

 

0:2 (19:25, 17:25)

 

 

17.00

ORKIESTRA PUZONA – PRO MILO TEAM

 

2:0 (25:18, 25:14)

 

 

18.00

ORKIESTRA PUZONA – JUST FOR FUN

 

2:0 (25:17, 25:19)

 

 

19.00

GIM-BAZA – TRZY KORONY

 

0:2 (8:25, 9:25)

 

 

20.00

MELOdramat – TRZY KORONY

 

0:2 (14:25, 13:25)

 

11 stycznia

19.00

THE CHICKENS – PRO MILO TEAM

 

0:2 (22:25, 14:25)

 

KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ

 

RUNDA REWANŻOWA

 

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

11 stycznia

20.00

THE CHICKENS – PRO MILO TEAM

 

0:2 (18:25, 19:25)

 

12 stycznia

16.00

MELOdramat – PRO MILO TEAM

 

0:2 (14:25, 21:25)

 

 

17.00

ORKIESTRA PUZONA – PRO MILO TEAM

 

2:1 (20:25, 27:25, 15:5)

 

 

18.00

ORKISTRA PUZONA – JUST FOR FUN

 

2:0 (25:23, 25:13)

 

 

19.00

GIM-BAZA – TRZY KORONY

 

0:2 (14:25, 9:25)

 

 

20.00

MELOdramat – TRZY KORONY

 

0:2 (25:27, 7:25)

 

18 stycznia

19.00

OCHOTNICA GÓRNA – THE CHICKENS

 

2:0 (25:15, 25:14)

 

 

20.00

GIM-BAZA – THE CHICKENS

 

0:2 (21:25, 22:25)

 

19 stycznia

16.00

ORKIESTRA PUZONA – MELOdramat

2:0 (25:20, 25:15)

 

 

17.00

ORKIESTRA PUZONA –
KOLEX SZCZAWNICA

0:2 (11:25, 16:25)

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – PRO MILO TEAM

 

2:0 (25:0, 25:0)

 

 

19.00

JUST FOR FUN – THE CHICKENS

 

1:2 (25:22, 19:25, 15:17)

 

 

20.00

OCHOTNICA GÓRNA – TRZY KORONY

 

1:2 (16:25, 25:21, 12:15)

 

25 stycznia

19.00

KOLEX SZCZAWNICA – OCHOTNICA GÓRNA

 

2:0 (25:13, 25:15)

 

 

20.00

MELO DRAMAT – KOLEX SZCZAWNICA

 

0:2 (11:25, 14:25)

 

26 stycznia

16.00

GIM-BAZA – JUST FOR FUN

 

0:2 (14:25, 16:25)

 

 

17.00

GIM BAZA –
OCHOTNICA GÓRNA

0:2 (15:25, 24:26)

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – THE CHICKENS

 

2:0 (25:17, 25:7)

 

 

19.00

THE CHICKENS – TRZY KORONY

 

0:2 (11:25, 8:25)

 

 

20.00

ORKIESTRA PUZONA – TRZY KORONY

 

2:1 (25:15, 17:25, 15:6)

 

1 luty

19.00

GIM-BAZA - MELOdramat

 

0:2 (25:12, 21:25, 11:15)

 

 

20.00

ORKIESTRA PUZONA –
OCHOTNICA GÓRNA

 

2:0 (26:24, 25:23)

 

2 luty

16.00

ORKIESTRA PUZONA – THE CHICKENS

 

2:0 (25:9, 25:18)

 

 

17.00

OCHOTNICA GÓRNA – MELOdramat

 

 

Przełożony na 9 stycznia na godz. 18.00

 

18.00

GIM-BAZA – KOLEX SZCZAWNICA

 

0:2 (13:25, 6:25)

 

 

19.00

PRO MILO TEAM – TRZY KORONY

 

0:2 (13:25, 12:25)

 

 

20.00

JUST FOR FUN – TRZY KORONY

 

0:2 (12:25, 13:25)

 

8 luty

19.00

GIM-BAZA – ORKIESTRA PUZONA

 

0:2 (14:25, 18:25)

 

 

20.00

JUST FOR FUN – PRO MILO TEAM

 

2:1 (25:17, 19:25, 15:12)

 

 

 

20:40 JUST FOR FUN - KOLEX 0:2 (14:25, 11:25)  

9 luty

16.00

GIM-BAZA – PRO MILO TEAM

 

2:1 (25:18, 18:25, 15:7)

 

 

17.00

MELOdramat – THE CHICKENS

 

2:1 (25:15, 19:25, 15:13)

 

 

18.00

OCHOTNICA GÓRNA - MELO DRAMAT

 

2:1 (25:18, 20:25, 20:18)

 

15 luty

19.00

JUST FOR FUN – OCHOTNICA GÓRNA

 

0:2 (21:25, 21:25)

 

 

20.00

MELO DRAMAT – JUST FOR FUN

 

0:2 (22:25, 26:28)

 

16 luty

17.00

OCHOTNICA GÓRNA – PRO MILO TEAM

 

2:0 (25:8, 25:13)

 

 

18.00

KOLEX SZCZAWNICA – TRZY KORONY

 

2:1 (25:23, 20:25, 17:15)

 

 

16 luty 2019 r., około godz. 19.00 – zakończenie Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica

 

 

Tagi