Najlepsza zawodniczka: Magdalena Ciesielka
Najlepszy zawodnik: Marek Orkisz
Najlepszy atakujący: Łukasz Ciężkowski
Najlepszy przyjmujący: Szymon Śliwiński
TABELA
Miejsce |
Treść |
Ilość meczy |
Punkty |
Małe punkty |
1. |
KOLEX-SZCZAWNICA |
16 | 47 | +408 |
2. |
TRZY KORONY |
16 | 40 | +292 |
3. |
ORKIESTRA PUZONA |
16 |
34 |
+114 |
4. |
OCHOTNICA GÓRNA |
16 | 33 |
+115 |
5. |
PRO MILO TEAM |
16 | 20 | -142 |
6. |
JUST FOR FUN |
16 | 15 | -164 |
7. |
MELO DRAMAT |
16 | 13 | -137 |
8. |
THE CHICKENS |
16 | 10 | -228 |
9. |
GIM BAZA |
16 | 4 | -258 |
TERMINARZ ROZGRYWEK „SZCZAWNICKA AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZAWNICA 2018/2019”
DATA
|
GODZINA |
MECZ |
WYNIK |
UWAGI |
7 grudnia |
19.00 |
GIM-BAZA – MELOdramat
|
0:2 (20:25, 20:25) |
|
|
20.00 |
ORKIESTRA PUZONA – OCHOTNICA GÓRNA
|
0:2 (15:25, 16:25) |
|
8 grudnia |
16.00 |
ORKIESTRA PUZONA - MELOdramat
|
2:0 (25:13, 27:25) |
|
|
17.00 |
ORKIESTRA PUZONA – KOLEX SZCZAWNICA
|
0:2 (20:25, 20:25) |
|
|
18.00 |
KOLEX SZCZAWNICA – PRO MILO TEAM
|
2:0 (25:13, 25:10) |
|
|
19.00 |
JUST FOR FUN – THE CHICKENS
|
1:2 (22:25, 25:19, 10:15) |
|
|
20.00 |
OCHOTNICA GÓRNA – TRZY KORONY
|
0:2 (19:25, 16:25) |
Przełożony na 05.01.2019 godz. 20:40 |
14 grudnia |
19.00 |
GIM-BAZA – ORKIESTRA PUZONA
|
0:2 (14:25, 11:25) |
|
|
20.00 |
JUST FOR FUN – PRO MILO TEAM
|
1:2 (25:23, 21:25, 10:15) |
|
15 grudnia |
16.00 |
GIM-BAZA – JUST FOR FUN
|
0:2 (20:25, 25:27) |
|
|
17.00 |
OCHOTNICA GÓRNA –
|
2:0 (25:7, 25:19) |
|
|
18.00 |
KOLEX SZCZAWNICA – THE CHICKENS
|
2:0 (25:15, 25:7) |
|
|
19.00 |
THE CHICKENS – TRZY KORONY
|
0:2 (14:25, 12:25) |
|
|
20.00 |
ORKIESTRA PUZONA – TRZY KORONY
|
0:2 (10:25, 17:25) |
|
21 grudnia |
19.00 |
JUST FOR FUN – OCHOTNICA GÓRNA
|
0:2 (15:25, 15:25) |
|
|
20.00 |
MELOdramat – JUST FOR FUN
|
2:1 (20:25, 25:19, 15:8) |
|
22 grudnia |
16.00 |
ORKIESTRA PUZONA – THE CHICKENS
|
2:0 (25:15, 25:9) |
|
|
17.00 |
OCHOTNICA GÓRNA – MELOdramat
|
2:0 (25:23, 25:15) |
|
|
18.00 |
GIM-BAZA – KOLEX SZCZAWNICA
|
0:2 (8:25, 13:25) |
|
|
19.00
|
PRO MILO TEAM – TRZY KORONY |
0:2 (13:25, 4:25) |
|
|
20.00 |
JUST FOR FUN – TRZY KORONY
|
0:2 (9:25, 8:25) |
|
28 grudnia |
19.00 |
KOLEX - SZCZAWNICA - OCHOTNICA GÓRNA
|
2:0 (25:11, 25:11) |
|
|
20.00 |
MELOdramat – KOLEX SZCZAWNICA
|
0:2 (12:25, 15:25) |
|
29 grudnia |
16.00 |
GIM-BAZA – PRO MILO TEAM
|
0:2 (16:25, 14:25) |
|
|
17.00 |
OCHOTNICA GÓRNA – PRO MILO TEAM
|
2:0 (25:14, 25:13) |
|
|
18.00 |
MELOdramat – THE CHICKENS
|
2:0 (25:19, 25:17) |
|
|
19.00 |
JUST FOR FUN – KOLEX SZCZAWNICA
|
0:2 (7:25, 3:25) |
|
|
20.00 |
KOLEX SZCZAWNICA – TRZY KORONY
|
2:0 (25:16, 25:16) |
|
4 stycznia |
19.00 |
OCHOTNICA GÓRNA – THE CHICKENS
|
2:0 (25:11, 25:19) |
|
|
20.00 |
GIM-BAZA – THE CHICKENS
|
1:2 (25:16, 19:25, 8:15) |
|
5 stycznia |
16.00 |
MELOdramat – PRO MILO TEAM
|
0:2 (19:25, 17:25) |
|
|
17.00 |
ORKIESTRA PUZONA – PRO MILO TEAM
|
2:0 (25:18, 25:14) |
|
|
18.00 |
ORKIESTRA PUZONA – JUST FOR FUN
|
2:0 (25:17, 25:19) |
|
|
19.00 |
GIM-BAZA – TRZY KORONY
|
0:2 (8:25, 9:25) |
|
|
20.00 |
MELOdramat – TRZY KORONY
|
0:2 (14:25, 13:25) |
|
11 stycznia |
19.00 |
THE CHICKENS – PRO MILO TEAM
|
0:2 (22:25, 14:25) |
|
KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ
|
||||
RUNDA REWANŻOWA
|
||||
DATA
|
GODZINA |
MECZ |
WYNIK |
UWAGI |
11 stycznia |
20.00 |
THE CHICKENS – PRO MILO TEAM
|
0:2 (18:25, 19:25) |
|
12 stycznia |
16.00 |
MELOdramat – PRO MILO TEAM
|
0:2 (14:25, 21:25) |
|
|
17.00 |
ORKIESTRA PUZONA – PRO MILO TEAM
|
2:1 (20:25, 27:25, 15:5) |
|
|
18.00 |
ORKISTRA PUZONA – JUST FOR FUN
|
2:0 (25:23, 25:13) |
|
|
19.00 |
GIM-BAZA – TRZY KORONY
|
0:2 (14:25, 9:25) |
|
|
20.00 |
MELOdramat – TRZY KORONY
|
0:2 (25:27, 7:25) |
|
18 stycznia |
19.00 |
OCHOTNICA GÓRNA – THE CHICKENS
|
2:0 (25:15, 25:14) |
|
|
20.00 |
GIM-BAZA – THE CHICKENS
|
0:2 (21:25, 22:25) |
|
19 stycznia |
16.00 |
ORKIESTRA PUZONA – MELOdramat |
2:0 (25:20, 25:15) |
|
|
17.00 |
ORKIESTRA PUZONA – |
0:2 (11:25, 16:25) |
|
|
18.00 |
KOLEX SZCZAWNICA – PRO MILO TEAM
|
2:0 (25:0, 25:0) |
|
|
19.00 |
JUST FOR FUN – THE CHICKENS
|
1:2 (25:22, 19:25, 15:17) |
|
|
20.00 |
OCHOTNICA GÓRNA – TRZY KORONY
|
1:2 (16:25, 25:21, 12:15) |
|
25 stycznia |
19.00 |
KOLEX SZCZAWNICA – OCHOTNICA GÓRNA
|
2:0 (25:13, 25:15) |
|
|
20.00 |
MELO DRAMAT – KOLEX SZCZAWNICA
|
0:2 (11:25, 14:25) |
|
26 stycznia |
16.00 |
GIM-BAZA – JUST FOR FUN
|
0:2 (14:25, 16:25) |
|
|
17.00 |
GIM BAZA – |
0:2 (15:25, 24:26) |
|
|
18.00 |
KOLEX SZCZAWNICA – THE CHICKENS
|
2:0 (25:17, 25:7) |
|
|
19.00 |
THE CHICKENS – TRZY KORONY
|
0:2 (11:25, 8:25) |
|
|
20.00 |
ORKIESTRA PUZONA – TRZY KORONY
|
2:1 (25:15, 17:25, 15:6) |
|
1 luty |
19.00 |
GIM-BAZA - MELOdramat
|
0:2 (25:12, 21:25, 11:15) |
|
|
20.00 |
ORKIESTRA PUZONA –
|
2:0 (26:24, 25:23) |
|
2 luty |
16.00 |
ORKIESTRA PUZONA – THE CHICKENS
|
2:0 (25:9, 25:18) |
|
|
17.00 |
OCHOTNICA GÓRNA – MELOdramat
|
|
Przełożony na 9 stycznia na godz. 18.00 |
|
18.00 |
GIM-BAZA – KOLEX SZCZAWNICA
|
0:2 (13:25, 6:25) |
|
|
19.00 |
PRO MILO TEAM – TRZY KORONY
|
0:2 (13:25, 12:25) |
|
|
20.00 |
JUST FOR FUN – TRZY KORONY
|
0:2 (12:25, 13:25) |
|
8 luty |
19.00 |
GIM-BAZA – ORKIESTRA PUZONA
|
0:2 (14:25, 18:25) |
|
|
20.00 |
JUST FOR FUN – PRO MILO TEAM
|
2:1 (25:17, 19:25, 15:12) |
|
|
20:40 | JUST FOR FUN - KOLEX | 0:2 (14:25, 11:25) | |
9 luty |
16.00 |
GIM-BAZA – PRO MILO TEAM
|
2:1 (25:18, 18:25, 15:7) |
|
|
17.00 |
MELOdramat – THE CHICKENS
|
2:1 (25:15, 19:25, 15:13) |
|
|
18.00 |
OCHOTNICA GÓRNA - MELO DRAMAT
|
2:1 (25:18, 20:25, 20:18) |
|
15 luty |
19.00 |
JUST FOR FUN – OCHOTNICA GÓRNA
|
0:2 (21:25, 21:25) |
|
|
20.00 |
MELO DRAMAT – JUST FOR FUN
|
0:2 (22:25, 26:28) |
|
16 luty |
17.00 |
OCHOTNICA GÓRNA – PRO MILO TEAM
|
2:0 (25:8, 25:13) |
|
|
18.00 |
KOLEX SZCZAWNICA – TRZY KORONY
|
2:1 (25:23, 20:25, 17:15) |
|
16 luty 2019 r., około godz. 19.00 – zakończenie Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica
|