Przejdź do stopki
Muzyka nad Zdrojami 2022

Muzyka nad Zdrojami 2022

DATA I GODZINA
Czwartek, 11 sierpnia 2022
godz. 17:30  -  23:59
LOKALIZACJA
Szczawnica

Treść

Zapraszamy po raz czternasty do pięknej, pełnej letniego słońca Szczawnicy na muzyczne przeżycia festiwalowe!

W tym roku zapraszamy na trzy bardzo ciekawe koncerty.

Startujemy 11 sierpnia w Jazz Barze Dworku Gościnnego seansem kinowym w towarzystwie improwizacji organowych wykonaniu fenomenalnego improwizatora Filipa Presseisena. Jak na czas letni przystało, czekają nas przeżycia lekkie i miłe, czyli komedia Bustera Keatona „Marynarz słodkich wód”.

Drugi koncert festiwalowy porwie nas w świat tańca, a to za sprawą programu koncertowego "Dance without limits”, gdzie tanga Piazzoli oraz inne, nie tylko latynoskie rytmy zabrzmią w wykonaniu saksofonu z towarzyszeniem akordeonu, czyli duetu Jarosław Sereda & Jakub Fiołek.  Dworek Gościnny / Jazz Bar!

A na finał spotkamy się w Foyer Dworku Gościnnego, gdzie Trio Katarzyna Wiwer – sopran, Irena Czubek-Davidson – harfa i Paweł Solecki – fagot przywoła nastrój ciepłych nocy, rozbrzmiewających głosem słowika.

Serdecznie zapraszamy, by spędzić z nami te trzy piękne wieczory. Więcej informacji o koncertach znajdziecie Państwo poniżej. 

Na wszystkie koncerty wstęp jest wolny. Na koncerty w Jazz Barze, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy zaopatrzyć się w bezpłatne wejściówki dostępne na miejscu od dziś aż do godziny koncertu.

Zapraszamy na pełne dobrych wrażeń koncerty, niech pozostawią niezapomniane wrażenia pięknego lata w Szczawnicy!

Wydarzenie współorganizowane przez Powiat Nowotarski

Projekt współfinansowany przez Miasto i Gminę Szczawnica

Patronat honorowy:

Krzysztof Faber - Starosta Powiatu Nowotarskiego

Grzegorz Niezgoda - Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica

 

Zdjęcia