wróć

Wyniki Konkursu na Najładniejszą Dekorację Świateczną

„Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną na terenie Miasta i Gminy Szczawnica 2018/2019”

Jak co roku zorganizowano Konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną na terenie Miasta i Gminy Szczawnica w celu podniesienia atrakcyjności i walorów estetycznych Naszej Gminy, a w szczególności podkreślenie wyjątkowości i niepowtarzalnego uroku Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Uczestnikami konkursu byli w  pierwszej kategorii - sanatoria, zakłady pracy, placówki gastronomiczne oraz handlowe, w drugiej kategorii wzięły udział budynki jednorodzinne i posesje osób fizycznych (nie prowadzące działalności handlowej  i gastronomicznej) zaś kategorią trzecią  były balkony oraz okna w budynkach wielorodzinnych.

Oceny dokonała Komisja Konkursowa w składzie przedstawicieli: Komisji Edukacji i Spraw Społecznych Rady Miejskiej,  Klubu TPSP Koło „PIENINY”, Urzędu Miasta i Gminy  oraz Miejskiego Ośrodka Kultury.

Oświetlenie oceniane było w skali punktów od 1 do 10  za ogólne wrażenie estetyczne, różnorodność wykorzystanych elementów dekoracji oraz pomysłowość i oryginalność kompozycji.

Komisja Konkursowa w okresie od 24. 12. 2018 r. do  08. 01. 2019 r. dokonywała oceny dekoracji.

W dniu 22 stycznia 2019 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Szczawnica zebrała się Komisja w której skład wchodzili : P. Alina Lelito, P. Joanna Dziubińska, P. Sylwia Piekarczyk, P. Tomasz Ciesielka, P. Zenon Kasprzak

Na przewodniczącego Komisji Konkursowej wybrano Pana Zenona Kasprzaka.

Zgodnie z Regulaminem „Konkursu na Najładniejszą Dekorację Świąteczną na terenie Miasta i Gminy Szczawnica 2018/2019” zostały przyznane nagrody.

 

  • I kategoria:
  1. Solar SPA
  2. Sklep Wielobranżowy „Trzy Korony”
  3. Restauracja u Zosi

 

  • II kategoria:

1. Wanda Mastalska,

2. Grażyna i Andrzej Wiercioch

3.  Maria i Zbigniew Naglik

 

  • III kategoria:
  1. Zofia i Jan Dorula
  2. Adrianna i Tomasz Berszakiewicz
  3. Krystyna i Kazimierz Moskalik

 

 Wyróżnienia :

Małgorzata i Ryszard Petrykowscy

Sylwia i Piotr Mastalscy

Krzysztof Hurkała

Jolanta Budzyk

 

   W konkursie wzięło udział 30 obiektów, tym sześć obiektów w kategorii I, 21 obiektów w kategorii II i 3 obiekty w kategorii III. Komisja stanęła przed trudnym wyborem, ponieważ mieszkańcy Naszej Gminy wyjątkowo oświetlili swoje zakłady pracy, sanatoria, placówki gastronomiczne oraz handlowe, posesje i domy, balkony oraz okna w budynkach wielorodzinnych Wśród nich pojawiły się nowe obiekty, nowe pomysły a co za tym idzie nowe wygrane w konkursie. Nagrody i dyplomy rozdano na sesji Rady Miejskiej 31 stycznia 2019 r.

   Wszystkim, który oświetlili swoje mieszkania, posesje, domy, obiekty i przyczynili się do podniesienia atrakcyjności Naszej Gminy, serdecznie dziękujemy.

 

 

Gratulujemy wygranych!

 

Tagi

GALERIA