wróć

Mała książka- Wielki Człowiek

Mała książka- Wielki Człowiek Sobota, 1 września 2018 - Poniedziałek, 31 grudnia 2018 Biblioteka Publiczna w Szczawnicy Miejska Biblioteka Publiczna w Szczawnicy zakwalifikowała się do projektu "Mała książka ,- Wielki Człowiek" Trzylatki.

czytaj wszystkie wydarzenia

Krajowa Izba Kominiarzy

Krajowa Izba Kominiarzy Wtorek, 11 grudnia 2018 Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych..

Szkolenie dla przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych

Szkolenie dla przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych Wtorek, 4 grudnia 2018 Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica serdecznie zaprasza przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych na terenie Miasta i Gminy Szczawnica lub oddelegowanych pracowników w/w punktów na nieodpłatne szkolenie dotyczące obowiązujących przepisów prawa związanych ze sprzedażą i podawaniem napojów alkoholowych i kontrolą sprzedaży.

czytaj wszystkie aktualności

INFORMACJA

INFORMACJA Czwartek, 13 grudnia 2018 Straż Miejska przypomina o obowiązku odśnieżania chodnika wzdłuż swojej posesji.

Ogłoszenie

Poniedziałek, 10 grudnia 2018 Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica, działając na prośbę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Targu, przypomina, iż zgodnie z § 7 oraz § 8 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r., poz. 2294) podmioty wykorzystujące wodę pochodzącą z indywidualnych ujęć zobowiązane są do prowadzenia kontroli wewnętrznych.

III sesja Rady Miejskiej w Szczawnicy

Piątek, 7 grudnia 2018 Rada Miejska w Szczawnicy zaprasza Mieszkańców Szczawnicy na III zwyczajną sesję Rady Miejskiej.

czytaj wszystkie wiadomości samorządowe czytaj wszystkie zrealizowane inwestycje