wróć

10 lat Stowarzyszenia Artystów Pienińskich wystawa

10 lat Stowarzyszenia Artystów Pienińskich wystawa Sobota, 4 sierpnia 2018 W bieżącym roku Stowarzyszenie Artystów Pienińskich obchodzi Jubileusz 10 lecia swojej działalności.

czytaj wszystkie wydarzenia

Modernizacja oddziału przedszkolnego etap II

Modernizacja oddziału przedszkolnego etap II Środa, 8 sierpnia 2018 W dniu 23 sierpnia 2018 r. upływa termin składania ofert na modernizację oddziału przedszkolnego etap II w ramach projektu Innowacyjne przedszkole miejscem wszechstronnego rozwoju przedszkolaka na terenie Miasta i Gminy Szczawnica.

Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa Czwartek, 26 lipca 2018 Testowa strona internetowa na nowym portalu. Z uwagi na prace związane z przebudową naszego Portalu Gminnego mogą wystąpić chwilowe kłopoty z funkcjonowaniem i „merytoryką” strony, za co z góry przepraszamy.

czytaj wszystkie aktualności

Nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: Komendant Straży Miejskiej w Szczawnicy

Nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: Komendant Straży Miejskiej w Szczawnicy Wtorek, 7 sierpnia 2018 Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze: Komendant Straży Miejskiej w Szczawnicy.

Ogłoszenie o wyłożeniu zmiany planu do publicznego wglądu.

Poniedziałek, 30 lipca 2018 Projekt zmiany planu zagospodarowania przestrzennego Wanda. Prognoza oddziaływania na środowisko do zmiany mpzp Wanda.

czytaj wszystkie wiadomości samorządowe czytaj wszystkie zrealizowane inwestycje