wróć

Ławka poety zakończona

Ławka poety zakończona Poniedziałek, 17 września 2018 Nowym pomysłem jest zapoczątkowana w tym roku inicjatywa związana z ławkami przypominającymi o osobowościach ważnych dla Naszego miasta.

Gazyfikacja rejonu Szczawnicy

Gazyfikacja rejonu Szczawnicy Poniedziałek, 17 września 2018 15.09.2018 r.  w Dworku Gościnnym odbyła się uroczystość rozpoczęcia realizacji projektu "gazowego" z udziałem m.in. Ministra Piotra Naimskiego - pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej, Pani Poseł Anna Paluch, senator Jan Hamerski, Jan Dziedzina -

Rusza budowa komisariatu policji w Szczawnicy

Rusza budowa komisariatu policji w Szczawnicy Poniedziałek, 17 września 2018 Po kilkuletnich staraniach rusza budowa komisariatu policji w Szczawnicy na ulicy Skotnickiej. W dniu dzisiejszym (14 wrzesień) została podpisana przez Komendanta Wojewódzkiego Policji umowa z wykonawcą budynku - firmą Remar z siedzibą w gminie Stary Sącz.

Zbliża się termin wpłaty III raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Zbliża się termin wpłaty III raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych Środa, 5 września 2018 Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica przypomina, iż zgodnie z art. 11'1 ust. 7 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 487 z późn. zm.) w dniu 30 września 2018 r. upływa termin wpłaty trzeciej...

KONKURS na najpiękniejsze ukwiecenie posesji prywatnych w Szczawnicy

KONKURS na najpiękniejsze ukwiecenie posesji prywatnych w Szczawnicy Poniedziałek, 26 marca 2018 Zachęcając do udziału w corocznym konkursie na najpiękniejsze ukwiecenie posesji prywatnych przy budynkach jednorodzinnych oraz balkonów zamieszczam poniżej regulamin konkursu i kilka zdjęć z posesji Naszego Miasta.