wróć

TERMINARZ ROZGRYWEK

Zmiany w terminarzu rozgrywek!

Prosimy o śledzenie zmian.

 

TABELA

Miejsce

Treść

Ilość meczy

Punkty

Małe punkty

1. PIENINY 7 21

+131

2. UART 8 17

+71

3. ORKIESTRA PUZONA 8

15

+28

4.

PRO MILO TEAM

8 11 -4

5.

JUST FOR FUN

9

10

-54

6.

THE NATURAT

7 9

-12

7.

DRINK TEAM 6

7

+1
8. BYLE KTO 6 6

-39

9.

BACIARY

7

5

-84

10.  GOLDEN 9 4 4 -38

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK „SZCZAWNICKA AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZAWNICA 2019/2020”

DATA

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

20.12 19.00 BACIARY - PRO MILO TEAM

0:2

(14:25, 19:25)

 
  20.00 PRO MILO TEAM - JUST FOR FUN

1:2

(25:12, 14:25, 13:15)

 
21.12 16.00 BACIARY - BYLE KTO

1:2

(27:25, 24:26, 10:15 )

 
  17.00 THE NATURAT - PRO MILO TEAM

2:1

(26:24, 21:25, 15:7)

 
  18.00 DRINK TEAM - GOLDEN 9

0:2

(23:25, 23:25)

 
  19.00 DRINK TEAM - UART

0:2

(22:25, 22:25)

 
  20.00 PIENINY - JUST FOR FUN

2:0

(25:6, 25:16)

 
27.12 19.00 ORKIESTRA PUZONA - DRINK TEAM

1:2

(23:25, 25:23, 11:15)

 
  20.00 UART - THE NATURAT

2:1

(21:25, 25:13, 16:14)

 
28.12 16.00 UART - BYLE KTO

2:0

(25:18, 25:19)

 
  17.00 ORKIESTRA PUZONA - UART

1:2

(17:25, 25:21, 10:15)

 
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - GOLDEN 9

2:0

(26:24, 25:17)

 
  19.00 THE NATURAT - BACIARY

1:2

(25:14, 20:25, 13:15)

 
  20.00 PIENINY - PRO MILO TEAM

2:0

(25:6, 25:18)

 
3.01 19.00 PIENINY - UART

2:0

(25:19, 31:29)

 
  20.00 JUST FOR FUN - BYLE KTO

0:2

(17:25, 23:25)

 
4.01 16.00 THE NATURAT - JUST FOR FUN

2:0

(25:20, 25:12)

 
  17.00 ORKIESTRA PUZONA - JUST FOR FUN

2:0

(25:14, 25:21)

 
 

18.00

ORKIESTRA PUZONA - BACIARY

2:0

(25:10, 25:21)

 
  19.00 PRO MILO TEAM - BYLE KTO

2:1

(25:11, 21:25, 15:11)

 
  20.00 PIENINY - BYLE KTO

2:0

(25:15, 25:18)

Przełożony na 10.01 godz. 20:40
10.01 19.00 DRINK TEAM - THE NATURAT

1:2

(24:26, 25:20, 12:15)

 
  20.00 DRINK TEAM - BYLE KTO

2:0

(25:17, 25:23)

 
11.01 16.00 UART - BACIARY

2:1

(25:8, 16:25, 15:9)

 
  17.00 UART - PRO MILO TEAM

2:0

(25:12, 25:22)

 
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - PRO MILO TEAM

1:2

(25:21, 24:26, 13:15)

 
  19.00 PIENINY - THE NATURAT

2:0

(25:12, 25:16)

 
  20.00 DRINK TEAM - JUST FOR FUN

1:2

(23:25, 25:18, 7:15)

 
17.01 19.00 GOLDEN 9 - PRO MILO TEAM

1:2

(25:22, 18:25, 6;15)

 
  20.00 GOLDEN 9 - JUST FOR FUN

0:2

(12:25,19:25)

 
  20.40 ORKIESTRA PUZONA - THE NATURAT

2:0

(25:19, 28:26)

 
18.01 16.00      
  17.00 UART - JUST FOR FUN

2:1

(22:25, 25:15, 15:11)

 
  18.00 BACIARY - JUST FOR FUN

1:2

(17:25, 25:21, 13:15)

 
  19.00 PIENINY - BACIARY

2:0

(25:13, 25:18)

 
  20.00 PIENINY - ORKIESTRA PUZONA

2:0

(25:20, 25:19)

 
24.01 19.00 UART - GOLDEN 9    
  20.00 GOLDEN 9 - BACIARY    
  20.40 BYLE KTO - THE NATURAT    
25.01 16.00 ORKIESTRA PUZONA - BYLE KTO    
  17.00  BYLE KTO - GOLDEN 9    
  18.00 PIENINY - DRINK TEAM    
  19.00 DRINK TEAM - PRO MILO TEAM    
  20.00      
31.01 19.00 DRINK TEAM - BACIARY    
  20.00 PIENINY - GOLDEN 9    
  20.40 GOLDEN 9 - THE NATURAT    

KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ

 

RUNDA REWANŻOWA

 

DATA

 

GODZINA

MECZ

WYNIK

UWAGI

1.02 16.00 BACIARY - BYLE KTO    
  17.00 THE NATUARL - PRO MILO TEAM    
  18.00 DRINK TEAM - GOLDEN 9    
  19.00 DRINK TEAM - UART    
  20.00 PIENINY - JUST FOR FUN    
7.02 19.00 BACIARY - PRO MILO TEAM    
  20.00 PRO MILO TEAM - JUST FOR FUN    
8.02 16.00 UART - BYLE KTO    
  17.00 ORKIESTRA PUZONA - UART    
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - GOLDEN 9    
  19.00 PIENINY - DRINK TEAM    
  20.00 PIENINY - PRO MILO TEAM    
14.02 19.00 THE NATURAT - JUST FOR FUN    
  20.00 ORKIESTRA PUZONA - JUST FOR FUN    
15.02 16.00 ORKIESTRA PUZONA - DRINK TEAM    
  17.00 ORKIESTRA PUZONA - BACIARY    
  18.00 UART - THE NATURAT    
  19.00 PIENINY - UART    
  20.00 PIENINY - BYLE KTO    
21.02 19.00 PRO MILO TEAM - BYLE KTO    
  20.00 JUST FOR FUN - BYLE KTO    
22.02 16.00 UART - BACIARY    
  17.00 UART - PRO MILO TEAM    
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - PRO MILO TEAM    
  19.00 PIENINY - THE NATURAT    
  20.00 DRINK TEAM - JUST FOR FUN    
28.02 19.00 DRINK TEAM - THE NATURAT    
  20.00 DRINK TEAM - BYLE KTO    
29.02 16.00 GOLDEN 9 - PRO MILO TEAM    
  17.00 GOLDEN 9 - JUST FOR FUN    
  18.00 ORKIESTRA PUZONA - THE NATURAT    
  19.00 PIENINY - ORKIESTRA PUZONA    
  20.00 PIENINY - BACIARY    
6.03 19.00 GOLDEN 9 - BYLE KTO    
  20.00 GOLDEN 9 - BACIARY    
7.03 16.00 ORKIESTRA PUZONA - BYLE KTO    
  17.00 THE NATURAT - BYLE KTO    
  18.00 THE NATURAT - BACIARY    
  19.00 BACIARY - JUST FOR FUN    
  20.00 UART - JUST FOR FUN    
13.03 19.00 UART - GOLDEN 9    
  20.00 DRINK TEAM - PRO MILO TEAM    
14.03 16.00 DRINK TEAM - BACIARY    
  17.00 PIENINY - GOLDEN 9    
  18.00 GOLDEN 9 - THE NATURAT    

 

 – zakończenie Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica

 

 

Tagi