wróć
czytaj wszystkie wydarzenia

Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19 Piątek, 23 października 2020 Od 24 października obostrzenia dotyczące strefy czerwonej będą obowiązywać w całej Polsce. Dodatkowo wprowadzano nowe zasady bezpieczeństwa w zakresie edukacji, gospodarki oraz życia społecznego.

Biegi w Szczawnicy 2020 - ODWOŁANE !

Biegi w Szczawnicy 2020 - ODWOŁANE ! Piątek, 23 października 2020 W zawiązku z rosnącą liczbą zakażeń COVID-19 odstąpiono od realizacji wydarzenia zaplanowanego na dni 14-15 listopada br. tj.: Biegi w Szczawnicy.

czytaj wszystkie aktualności

Zmiana sposobu naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz zmiana wysokości stawek tej opłaty

Zmiana sposobu naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz zmiana wysokości stawek tej opłaty Poniedziałek, 14 września 2020 Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica zawiadamia, że od dnia 01.04.2020 r. nastąpiła zmiana sposobu naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz zmiana wysokości stawek tej opłaty. Zgodnie z art. 6m ust. 2 ustawy utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2019 r.

Nowy Program ochrony powietrza

Poniedziałek, 19 października 2020 Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica informuje, iż w najbliższych dniach w Państwa domach pojawią się pracownicy Straży Miejskiej, celem dostarczenia do Państwa ankiet dotyczących inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie Miasta i Gminy Szczawnica.

XXV zwyczajna sesja Rady Miejskiej

XXV zwyczajna sesja Rady Miejskiej Poniedziałek, 19 października 2020 RADA MIEJSKA W SZCZAWNICY informuje Mieszkańców Szczawnicy, że 26 października 2020 r, o godz. 15:00 odbędzie się XXV zwyczajna sesja Rady Miejskiej. Porządek obrad sesji: 1. Otwarcie sesji. 2. Przedstawienie porządku obrad. 3. Przyjęcie protokołu z XXIV zwyczajnej sesji bez

czytaj wszystkie wiadomości samorządowe

Realizacja projektu „Innowacyjna edukacja kluczem do sukcesu uczniów Miasta i Gminy Szczawnica”

Realizacja projektu „Innowacyjna edukacja kluczem do sukcesu uczniów Miasta i Gminy Szczawnica” Środa, 5 czerwca 2019 Dnia 31 maja 2019 r zakończyliśmy realizację projektu „Innowacyjna edukacja kluczem do sukcesu uczniów Miasta i Gminy Szczawnica”. Realizacja projektu trwała 2 lata, w ramach projektu:

Uroczyste otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szczawnicy

Uroczyste otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szczawnicy Wtorek, 4 czerwca 2019 Plac zabaw utworzono w ramach realizacji projektu „Innowacyjne przedszkole miejscem wszechstronnego rozwoju przedszkolaka na terenie Miasta i Gminy Szczawnica”. Koszt realizacji inwestycji 193.533,00 zł w tym 158.553,00 zł dofinansowanie ze środków z Unii Europejskiej.

czytaj wszystkie zrealizowane inwestycje