wróć
czytaj wszystkie wydarzenia

Komunikat Straży Miejskiej

Komunikat Straży Miejskiej Wtorek, 24 marca 2020 W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii koronawirusa, prosimy o niegrupowanie się osób, aby zminimalizować ryzyko jego rozprzestrzeniania. To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas zależy zdrowie i życie naszych najbliższych - rodziców, dziadków, dzieci, naszych przyjaciół i sąsiadów.

Informacja SGURP

Informacja SGURP Poniedziałek, 23 marca 2020 Zarząd Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP zaapelował do Mateusza Morawieckiego Prezesa Rady Ministrów o podjęcie pilnych prac związanych ze złagodzeniem w uzdrowiskach negatywnych skutków finansowo-gospodarczych wywołanych efektem koronawirusa.

czytaj wszystkie aktualności

Informacja Urzędu Stanu Cywilnego w związku z zamknięciem Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica dla bezpośredniej obsługi klienta

Informacja Urzędu Stanu Cywilnego w związku z zamknięciem Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica dla bezpośredniej obsługi klienta Środa, 25 marca 2020 Urząd Stanu Cywilnego w Szczawnicy informuje, że w związku z zamknięciem Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica dla bezpośredniej obsługi klienta załatwia tylko sprawy pilne np. rejetracja zgonu w terminach uzgodnionych telefonicznie pod nr telefonu 18 2622203 wew. 27 lub 23.

Składanie wniosków o wydanie dowodu osobistego

Składanie wniosków o wydanie dowodu osobistego Środa, 25 marca 2020 W związku z zamknięciem Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica dla bezpośredniej obsługi klienta informujemy, że wnioski o wydanie dowodu osobistego można składać jedynie w formie elektronicznej.

Informacja odnośnie składania wniosku CEIDG online

Informacja odnośnie składania wniosku CEIDG online Środa, 25 marca 2020 Mając na względzie konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, od dnia 25 marca br. (środa) na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej obowiązuje ograniczenie przemieszczania się poza wyjątkowymi sytuacjami, w związku z powyższym Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica przypomina, że wszystkie sprawy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) można załatwić przez Internet.

czytaj wszystkie wiadomości samorządowe

Realizacja projektu „Innowacyjna edukacja kluczem do sukcesu uczniów Miasta i Gminy Szczawnica”

Realizacja projektu „Innowacyjna edukacja kluczem do sukcesu uczniów Miasta i Gminy Szczawnica” Środa, 5 czerwca 2019 Dnia 31 maja 2019 r zakończyliśmy realizację projektu „Innowacyjna edukacja kluczem do sukcesu uczniów Miasta i Gminy Szczawnica”. Realizacja projektu trwała 2 lata, w ramach projektu:

Uroczyste otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szczawnicy

Uroczyste otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szczawnicy Wtorek, 4 czerwca 2019 Plac zabaw utworzono w ramach realizacji projektu „Innowacyjne przedszkole miejscem wszechstronnego rozwoju przedszkolaka na terenie Miasta i Gminy Szczawnica”. Koszt realizacji inwestycji 193.533,00 zł w tym 158.553,00 zł dofinansowanie ze środków z Unii Europejskiej.

czytaj wszystkie zrealizowane inwestycje