wróć
Walne zebranie Związku Podhalan i podsumowanie kadencji Pani Prezes

Walne zebranie Związku Podhalan i podsumowanie kadencji Pani Prezes

W sobotnie popołudnie (11.09.2021 r.) w siedzibie Związku Podhalan w Szczawnicy obyło się walne zebranie podsumowujące  czteroletnią działalność  Oddziału Pienińskiego ZP w Szczawnicy.
Po siedmiu latach druga kadencja prezesury Pani Elżbiety Wiercioch dobiegła końca. Pani Ela przedstawiła zebranym członkom ZP sprawozdanie i podziękowała wszystkim za udaną współpracę. Walne zebranie było doskonałą okazją do wręczenia  okolicznościowych upominków. Przedstawiciele władz samorządowych Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica - Grzegorz Niezgoda oraz radny Pan Wiesław Warzecha wręczyli Pani Eli m.in. grawerton nawiązujący swoją oprawą do góralszczyzny, zawierający zdjęcia ze wspólnych wydarzeń  organizowanych w Szczawnicy dziękując tym samym za owocną współpracę i wsparcie w wielu działaniach kulturalnych, a w szczególności tych mających na celu utrwalenie kultury i tradycji pienińskiej. Nie obyło się bez wzruszeń, Pani Ela swoją życzliwością i otwartością zjednała sobie wielu przyjaciół, którzy również dziękowali jej za lata współpracy.
Zebrani członkowie Pienińskiego Oddziału ZP jednogłośnie zagłosowali na nominowaną na Prezesa ZP Panią Agnieszkę Ciesielkę. "Ufam, że współpraca Miasta i Gminy Szczawnica z nowo wybranym zarządem Związku Podhalan będzie równie uda jak dotychczas" - powiedział Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica.

Tagi

GALERIA