Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów samorzadowych zarządzonych na 21 października 2018 roku

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 1, z siedzibą w Remizie OSP Jaworki  przy ul. Czarna Woda 2.

1.    Przewodniczący             Wiesława Sajdak – Tokarczyk
2.    Zastępca Przewodniczącego     Helena Psonak
Członkowie             
3.    Anna Dębska
4.    Anita Gąsienica – Piszczek
5.    Jolanta Hurkała
6.    Artur Krzyśko
7.    Wanda Pospieszałowska
8.    Krystyna Wiercioch

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 1, z siedzibą w Remizie OSP Jaworki  przy ul. Czarna Woda 2.

1.    Przewodniczący             Mariusz Tokarczyk
2.    Zastępca Przewodniczącego     Wiktor Kordas
Członkowie             
3.    Andrzej Dziedzina
4.    Przemysław Krzyśko
5.    Aleksandra Lewoniec
6.    Maria Szczepaniak

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 2, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3 w Szlachtowej, przy ul. Jana Pawła II 25.

1.    Przewodniczący             Józefa Kanclerska
2.    Zastępca Przewodniczącego     Bogusława Mastalska
Członkowie             
3.    Zofia Nawrocka
4.    Arkadiusz Niezgoda
5.    Halina Stopka
6.    Helena Symela
7.    Magdalena Wierdak

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 2, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3 w Szlachtowej, przy ul. Jana Pawła II 25.

1.    Przewodniczący             Grzegorz Ciesielka
2.    Zastępca Przewodniczącego     Leon Hrydziuszko
Członkowie             
3.    Agnieszka Blachecka
4.    Paweł Hurkała
5.    Magdalena Majerczak
6.    Piotr Tokarczyk

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 3, z siedzibą w Remizie OSP w Szczawnicy, przy ul. Szalaya 84.

1.    Przewodniczący             Dorota Morawa
2.    Zastępca Przewodniczącego     Jarosław Zarotyński
Członkowie             
3.    Aleksandra Czech
4.    Maria Forszpaniak
5.    Andrzej Hurkała
6.    Jadwiga Jama
7.    Aneta Koterba
8.    Joanna Wojtyczka

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 3, z siedzibą w Remizie OSP w Szczawnicy, przy ul. Szalaya 84.

1.    Przewodniczący             Paweł Kasprzak
2.    Zastępca Przewodniczącego     Marta Hamerska
Członkowie             
3.    Jan Ciesielka
4.    Anna Drobot
5.    Jakub Kostrzewa
6.    Wiesława Kowalczyk
7.    Patrycja Lach
8.    Elżbieta Węglarz

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 4, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Szczawnicy przy ul. Głównej 12.

1.    Przewodniczący             Elżbieta Kasprzak
2.    Zastępca Przewodniczącego     Konrad Szczepaniak
Członkowie             
3.    Paulina Arendarczyk
4.    Kinga Buron
5.    Małgorzata Jankowiak
6.    Luiza Słowik
7.    Paulina Stychno
8.    Bernarda Szczepaniak

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 4, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Szczawnicy, przy ul. Głównej 12.

1.    Przewodniczący             Krzysztof Szkarłat
2.    Zastępca Przewodniczącego     Barbara Szczepaniak
Członkowie             
3.    Krystian Jaworski
4.    Kinga Kostrzewa
5.    Agnieszka Majerczak
6.    Irena Moskalik
7.    Krystyna Polaczyk


Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 5, z siedzibą w Domu Wypoczynkowym Vena w Szczawnicy, przy ul. Połoniny 4 A

1.    Przewodniczący             Maria Malinowska  
2.    Zastępca Przewodniczącego     Krystyna Hendel
Członkowie             
3.    Marcin Pałka
4.    Anna Spodnik
5.    Małgorzata Wójcik
6.    Aneta Żabińska


Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 5, z siedzibą w Domu Wypoczynkowym Vena w Szczawnicy, przy ul. Połoniny 4 A

1.    Przewodniczący             Patrycja Majerczak  
2.    Zastępca Przewodniczącego     Łukasz Wiercioch
Członkowie             
3.    Elżbieta Fyda
4.    Angelika Majerczak
5.    Jarosław Sałaputa
6.    Agnieszka Słowik
7.    Tomasz Walkowski


Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 6, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 Szczawnicy, przy ul. Głównej 116

1.    Przewodniczący             Wojciech Czaja  
2.    Zastępca Przewodniczącego     Danuta Tokarczyk
Członkowie             
3.    Joanna Jura
4.    Mateusz Mastalski
5.    Aleksandra Moskalik
6.    Mateusz Salamon
7.    Sebastian Satała
8.    Maria Szela


Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 6, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 2 Szczawnicy, przy ul. Głównej 116

1.    Przewodniczący             Piotr Mastalski  
2.    Zastępca Przewodniczącego     Roman Kędzior
Członkowie             
3.    Wioletta Dyda
4.    Monika Majerczak
5.    Stanisława Mastalska
6.    Tomasz Wyrostek

Tagi