wróć
W drodze na szczyt, czyli jak zostać himalaistą

W drodze na szczyt, czyli jak zostać himalaistą

W ramach akcji Aktywne Ferie Zimowe, Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica zaprasza uczniów szczawnickich szkół do udziału w zimowej wyprawie górskiej, a tym samym  przeżycia niezwykłej przygody z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy.

 

Lubisz górskie wycieczki? Zgłoś swój udział w zimowej mikrowyprawie z przewodnikiem PTTK, na grań małych Pienin, na której poczujesz się jak prawdziwy Himalaista.

 

Co w programie? Stworzymy zimowe obozowisko – nauczymy się jak prawidłowo rozbić namiot, rozłożyć tarp, zabezpieczyć się przed wiatrem. Będziemy gotować po himalajsku – rozpalimy ogień i spróbujemy specjalistycznego wysokogórskiego jedzenia. Sprawdzimy się nawigacyjnie – omówimy podstawowe zasady pracy z mapą i kompasem, a nawet spróbujemy zboczyć ze szlaku. Omówimy kulturę i zwyczaje himalajskiej ludności, tak aby lepiej zrozumieć ich podejście do najwyższych gór świata.

Szczegółowe informacje zostaną przesłane przez organizatora po przyjęciu zgłoszenia.

 

Limit wiekowy: od 9 do 14 lat.

 

Termin zgłoszeń: do 20 stycznia do godz. 15:00 (pierwsza mikrowyprawa),

do 27 stycznia godz. 15:00 (druga mikrowyprawa)

 

Formularz zgłoszenia

 

 

Klauzula informacyjna.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Joanna Ciesielka prowadząca działalność pod firmą Mountain Touch ul. Pod Sadami 5a, 34-460 Szczawnica. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji zgłoszenia oraz w celach marketingowych. Odbiorcami tych danych mogą być tylko i wyłącznie firmy, które wspierają Mountain Touch w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do: * żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych; * wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. * wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do rezerwacji obozu. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia zakończenia obozu. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe: Dane kontaktowe administratora danych: Mountain Touch Joanna Ciesielka ul. Pod Sadami 5a, 34-460 Szczawnica.

 

 

Tagi