Przejdź do stopki

Terminy weryfikacji zamówienia solarów

Treść

TERMINY WERYFIKACJI ZAMÓWIENIA SOLARÓW !

 

W związku z realizowanym przez władze Miasta i Gminy Szczawnica programem montażu instalacji solarnych informujemy, że od poniedziałku tj. 03.11.2008r. rozpoczyna się kolejny etap zadania. Etap ten będzie polegał na weryfikacji złożonego przez Państwa zapotrzebowania na ilość kolektorów słonecznych w celu wyceny tychże instalacji (indywidualnie dla każdego gospodarstwa) i przygotowania dokumentacji przetargowej. Dlatego też pracownicy firmy SolarSystem odwiedzą Państwa w domach. Prosi się aby udostępnić tym osobom wszelkich wymaganych informacji oraz umożliwić im dostęp do pomieszczeń gdzie zlokalizowane jest źródło ciepła. Na przyszły tydzień planuje się odwiedzić budynki przy następujących ulicach.

 

1.   Poniedziałek - ulica Szalaya

2.   Wtorek – Sołectwo  Szlachtowa

3.   Środa - ulica Główna

4.   Czwartek - Sołectwo Jaworki

5.   Piątek - ulica Szlachtowska

 

 

Wizyty odbywać się będą w godzinach od 800 do 1700. Ze względu na krótki termin realizacji zadania oraz jego zakres prosimy o podporządkowanie się harmonogramowi wizyt i obecność w domu któregoś z członków rodziny w dniu odwiedzin.

Przedstawiciele firmy SolarSystem ze względów bezpieczeństwa będą posiadali upoważnienie wydane przez Burmistrza miasta, które będzie okazywane na prośbę mieszkańców.

 

Harmonogram odwiedzin kolejnych domostw  biorących udział w programie będzie ogłoszony w przyszłym tygodniu.