Przejdź do stopki

Petycje

Treść

[2023]

Zbiorcza informacja o petycjach rozpatrzonych przez Radę Miejską w Szczawnicy w 2022 roku

[2022]

Petycja ws. utworzenia oddziałów zmilitaryzowanych Samoobrony Gminnej

 

Zbiorcza informacja o petycjach rozpatrzonych przez Radę Miejską w Szczawnicy w 2021 roku

 

Petycja w sprawie utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy

 

[2021]

Petycja o opinię w sprawie przeprowadzenia bezpośredniego referendum ludowego dotyczącego wyrażenia zgody na wdrożenie nowego kodeksu wyborczego autorstwa wyżej wymienionej oraz wdrożenia w Polsce ustroju prezydencko - ludowego

 

Petycja nawołująca do przygotowania pakietu profilaktycznego

 

„List otwarty petycja”  Stowarzyszenia Polska Wolna od GMO zawierający żądania dotyczące zaprzestania szczepień przeciw SARS Cov 2

[2020]

Zbiorcza informacja o petycjach rozpatrzonych przez Radę Miejską w Szczawnicy w 2020 roku

 

Petycja Pani Teresy Garland, wzywająca Radę Miejską w Szczawnicy w sprawie „uchwalenia przez tutejszą Radę Miasta / Gminy Uchwały: „W obronie prawdy, godności i wolności człowieka”

 

Petycja Pana Radosława Zagórowskiego, wzywająca Radę Miejską w Szczawnicy do „pilnego przyjęcia uchwały” o treści podanej przez Autora petycji.

 

Petycja Pana Marka Szwarnóg, wzywająca Radę Miejską w Szczawnicy do „pilnego przyjęcia uchwały” o treści podanej przez Autora petycji.

 

Petycja Państwa Justyny i Bogdana Wójcickich,  adresowana do  Rady Miejskiej w Szczawnicy dotycząca „zmiany organizacji ruchu wprowadzonej na ulicy Jana Wiktora w Szczawnicy.”

 

Petycja dotycząca wady prawnej uniemożliwiającej wprowadzenie w życie Projektu stałej organizacji ruchu na ulicach: Zdrojowa oraz Jana Wiktora w miejscowości Szczawnica

 

Petycja w sprawie wskazania miejsc krótkotrwałego parkowania dla pacjentek gabinetu lekarskiego położonego przy ul. J. Wiktora w "Projekcie stałej organizacji ruchu na ulicach: Zdrojowa oraz Jana Wiktora w miejscowości Szczawnica".

 

Petycja dotycząca nie wprowadzania "stałej organizacji ruchu na ulicach Zdrojowa oraz Jana Wiktora w miejscowości Szczawnica".

 

Petycja w sprawie Projektu stałej organizacji ruchu na ulicach Zdrojowa oraz Jana Wiktora w miejscowości Szczawnica.

 

[2019]

 

Zbiorcza informacja o petycjach rozpatrzonych w 2019 roku

 

Petycja o poprawienie i doprowadzenie do użytku drogi przy ul. Języki, ciągnącej się wzdłuż potoku i nad nim w stronę ul. Kowalczyk

 

[2018]

 

Petycja w sprawie budowy Samorządowego Schroniska dla Zwierząt

 

[2017]

 

Petycja Rady Sołeckiej oraz Sołtysa Wsi Jaworki

 

[2015]

 

Petycja - Dr Bogusław J. Feder Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości