Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica podaje do publicznej wiadomości, iż na tablicach ogłoszeń w budynku Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica przy ul. Szalaya 103 oraz na stronie internetowej www.szczawnica.pl w terminie od 22 października 2025 r. do 11 listopada 2025 r. wywieszono wykaz nieruchomości stanowiących własność Miasta i Gminy Szczawnica przeznaczonych do:
I. dzierżawy w trybie bezprzetargowym:
1. nieruchomość położona w Szczawnicy przy ul. Sopotnickiej, oznaczona numerem ewidencyjnym gruntu 5510 o powierzchni 0,0060 ha,z przeznaczeniem na zieleniec przydomowy, na okres 3 lat.
2. nieruchomość położona w Szczawnicy przy ul. Zdrojowej, oznaczona numerem ewidencyjnym gruntu 1467/10 o powierzchni 0,0132 ha z przeznaczeniem na miejsce postojowe, na okres 3 lat.
